.

.

3D Везана Diy Дијамант Сликарство Црна Патка Дијамант Везови Целосна Пејст Декоративни Ѕид Налепници Крстот Бод Занаети

3D Везана Diy Дијамант Сликарство Црна Патка Дијамант Везови Целосна Пејст Декоративни Ѕид Налепници Крстот Бод

DEN 278.00 DEN 427.20

Пристапност
Во достапна форма


Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Ние работиме во Кина.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.
Времето Табела на нашата Работа на време. Можете да контактирате со нас на прво место. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.

Главните карактеристики

Големина:
Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 60x40cm, Round Drill 60x40cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 120x80, Round Drill 120x80
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Избор на клиент