.

.

Armi продавница рачно изработени модни Додатоци во Боја Ленин во Облик на Лента Милениче Лак 29004 Принцеза Куче Бутик трговија на Големо

Armi продавница рачно изработени модни Додатоци во Боја Ленин во Облик на Лента Милениче Лак 29004 Принцеза Куче

DEN 767.04

Пристапност
Во достапна форма


цел : ние ќе испрати мешавина боја како нормално Ставка детали
продажбата на моделот : 100 парче/ многу, м ix бои
пакување : opp
тип : миленичиња чешлање лакови
** м супституциона терапија прекрасна, најубава, па секој носител може да биде "Diva" тие се со цел да се..

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Коса Додатоци
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
armi
Материјал:
Сатен, Лента, Бендови Латекс

Избор на клиент