.

.

ТОЈ Здраво Уживаат Девојки Облека Поставува Лето Мода 2018 Деца Детска Облека Кратко Sleeve Мрачно Буква Т-маица+Лак Здолниште Одговара

ТОЈ Здраво Уживаат Девојки Облека Поставува Лето Мода 2018 Деца Детска Облека Кратко Sleeve Мрачно Буква Т-маица+Лак

DEN 458.00 DEN 763.20

Пристапност
Во достапна форма


Големина
т-маица Должина
(cm)
Градите
(*2cm)
Должина на здолниште
(cm)
половината
(*2cm)
Соодветна возраст 90 36 28 23 20 2 T 100 39 29 24 21 3 T 110 41 30 25 22 4 T 120 43 31 26 23 5 T 130 45 32 27 24 6 T
Големина на табела може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас . Како што се боја, големина. Поради временската разлика, понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере. Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство. Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација, се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код. Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се. Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере. Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.
пред да ни даде Три ѕвезди или две ѕвезди евалуација,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
LL931
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Polyethersulfone
Outerwear Тип:
Јакни
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ТОЈ Здраво Уживаат
Пол:
Девојки

Избор на клиент