.

.

3.15 Инчен Родиум Сребро Позлатен Јасно Кристал Diamante Свадба Brooch со Стакло и Кристали

3.15 Инчен Родиум Сребро Позлатен Јасно Кристал Diamante Свадба Brooch со Стакло и Кристали

DEN 691.20

Пристапност
Во достапна форма


Сребро Позлатен Кристал Свадба Brooch Pin
Позлата Боја : Сребрена/Злато
Кристал Боја : Јасно
На brooch големина е 8*4.5 cm прибл
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
405
is_customized:
Yes

Избор на клиент