.

.

Дрво Spacer Монистра Коцка Природни Азбука/Писмо Шема За 10мм x 10мм(3/8 x 3/8),Дупка:Години:4mm

Дрво Spacer Монистра Коцка Природни Азбука/Писмо Шема За 10мм x 10мм(3/8 x 3/8),Дупка:Години:4mm

DEN 319.00 DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Состојба 100% Нов Материјал Дрво Големина 6-16mm Боја Природно дрво Количество 100 PCs Дел Не. dingyi Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,писма не се многу униформа,може да постојат некои букви не се.Ако клиенти ум, ве молиме да не купи. Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
1.
Цел>=$30, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Можете да го контактирате мене за повеќе informationa
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.dhl.com UPS-от За 3-5 дена www.ups.com EMS Околу 5-7 дена www.ems.com Кина Пост Air About 15-25 дена www.intmail.183.com HKPOST Околу 15-20 дена www.hongkongpost.com
Пријателски Потсетување : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Сервис и политика на Враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе даде одговор побрзо.АКО најдете производи проблеми со квалитетот по што ги примате,ве молиме контактирајте ме директно во рок од 3 дена,предмети мора да се врати во рок од 30 дена,јас може да ви даде вратат парите назад или да направи вашиот загуба, не се вклучуваат на превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања Одговори Дали ви се комбинираат наредби? Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Дали ви се нудат пад на превозот? Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел Дали ќе го прифати прилагодено производи? Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци. Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Taizhou, Жеџијанг, познат како "Занаетите производство работилница ". Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ (Кина, хонг конг време)
12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
200pc 10mm mixed
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
045
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
10mm
боја:
Природно Дрво
Материјал:
Дрво
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакет:
ЈП КЕСИ
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
DIY Мушка
жешка:
Лабава Spacer
Потекло:
Кина Yiwu

Избор на клиент