.

.

ОЕМ K5T46591 Вакуум Switch Вентил Електромагнетниот за mazda Miata Protege

ОЕМ K5T46591 Вакуум Switch Вентил Електромагнетниот за mazda Miata Protege

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма


Обезбедување на квалитет : 1 година!、
comfirm на слика
и делови пред вашата цел,тоа е многу важно!
ОЕМ K5 T46591 Вакуум Switch Вентил Електромагнетниот за mazda Miata Protege
Име На Производ : Вентил Електромагнетниот
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Главните карактеристики

Објектот Ширина:
5inch
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Должина:
5inch
Тип На Објект:
Вози Елементи
Зафатнина:
Вакуум Switch Вентил Електромагнетниот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Специјални Функции:
5
Објектот Висина:
5inch
Име На Модел:
Вакуум Switch Вентил Електромагнетниот
Објектот Дијаметар:
5inch
Материјал Тип:
5
Година:
1999-20005
Објектот Тежина:
5kg
Бренд Име:
J&R

Избор на клиент