.

.

Популарниот Хибрид Оклоп Стои со Тврда Пластика Спојувалка за Каиш Holster Shockproof Покрие Случај за Samsung Galaxy Note 8 Samsung Note8

Популарниот Хибрид Оклоп Стои со Тврда Пластика Спојувалка за Каиш Holster Shockproof Покрие Случај за Samsung

DEN 305.00 DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


Нови Пристигнување Хибрид Оклоп Мирување w Тешко Пластични Спојувалка за Каиш Holster Shockproof Покрие Случај за Samsung Galaxy Note 8 Samsung Note8
1. шел : 3 во 1 комбо случај, 3 парчиња (како на сликата покажува)
2. 180 Степен Вртливата Holster Клип
3. Доаѓа со вграден во потпирачот, лесна за употреба
4.стилски црн оклоп стил телефон случаи
5. внатрешниот силикони кожата апсорбира шок од капки
6. издржливи силиконска кожа завиткани во внатрешноста
7.тешко надворешната школка му помага да ја извадите од џеб
8.сите пристаништа ќе бидат достапни, лесно туркање на сите копчиња.
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Со Следење на број!

Главните карактеристики

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт,Спорт,Транспарентна
Карактеристики:
Висок квалитет
Бренд Име:
Eurynome
Големина:
note 8
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
SAMD199

Избор на клиент