.

.

Достав 3689 Мини Греење подлога 45W 220-240V 50HZ греење влошки 54x28CM греење подлошки СТП греење влошки temprature прилагодливи

Достав 3689 Мини Греење подлога 45W 220-240V 50HZ греење влошки 54x28CM греење подлошки СТП греење влошки temprature

DEN 1299.00 DEN 1382.40

Пристапност
Во достапна форма


Бренд : Достав
Модел : 3689
Име : Мини Греење подлога
Големина : 54x28 CM
Материјал : СТП
Напон на текст : 220/230 VAC 50 HZ
Напон излез : 24 VAC
МОЌНОСТ : 45 W
Боја : Случајни испорака
Пакување вклучуваат : 1 PCS

Главните карактеристики

Стил:
загреано
Пакет:
Yes
Материјал:
кожа
Големина:
L
Број На Модел На:
3689
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Достав

Избор на клиент