.

.

5mm три-ply извртени јаже за торба завеса декорација multicolor јаже полипропилен влакна најлон јаже

5mm три-ply извртени јаже за торба завеса декорација multicolor јаже полипропилен влакна најлон јаже

DEN 663.00 DEN 753.60

Пристапност
Во достапна форма


Големина : 5mm
Боја : ве молиме оставете порака за боја код. (мешана боја е достапен)
Количина : 20meters/многу
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Плаќање :
1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка
2,ние прифаќаме Т/T alipay ,зачувам,запад Унија
3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земја
Превозот :
1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање
2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail/парцела /EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 7-12days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPS-от. FEDEX, DHL. ве молиме да не информирате преку е-маил или trademanger пред ние брод, а потоа ние ќе го цитирам за вас повторно
3,Ако Купувачите треба сите осигурување .ве молиме да не информираат однапред, а ние може да се купи за вас ,но треба да се плати за наплаќаат по себе
4,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или непријателски повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти .ако нешто може да се?т најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас преку trademanager или E-mail
Ви благодариме повторно!!!

Главните карактеристики

боја:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, други бои порака
Тип На Производ:
Кабли
Дијаметар:
5mm
Функција:
Висока Издржливост
Техника:
Извртени
Материјал:
Rayon / Најлон
Должина:
20meters
Употреба:
Кеси
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
R15012

Избор на клиент