.

.

4 дупка панел: Dual USB Полнач + Voltmeter +12V Приклучок запалка приклучок + На-Исклучување

4 дупка панел: Dual USB Полнач + Voltmeter +12V Приклучок запалка приклучок + На-Исклучување

DEN 767.52

Пристапност
Во достапна форма


4 во 1 панел со Двојна USB Полнач + Voltmeter +12 V Приклучок запалка приклучок + На-Исклучување
Објектот специфики :
Боја : Црна
Материјал : ABS + метал
Панел Големина : за 105x86x5mm
Со запалка приклучок функционира!!!
USB Полнач за :
Оперативен напон : 12 V
Интерфејс : USB 2
Излез : DC 5 V 1А/2.1 A
Индикатор : Сина LED
Широко се користи со електрична опрема за напојување : Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3
Овозможи на било кое автомобилската со цигара plug прилог да се користи со овие површината планината цигара штекерите (подножјата).
Запалка Приклучок :
Оперативен Напон : DC 12 V
Барел внатрешен дијаметар : 2.1 cm/0.83"
Барел внатрешна должина : 3.6 cm/1.42"
Може да се користи на светлина цигари : Да
Инсталации за полнење за цигара запалки да се инсталира на било 12 V мотор, Брод, Јава трева, трактор или со автомобил.
Оптимизиран за i Pad, i Phone и i Pod - брзо полнење со полна брзина (2.1 Засилувачи за i Pad, 1 Amp за i Phone/i Pod).
Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи. Работи на повеќе додатоци на едно време, многу удобен и лесен за употреба.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Краток спој / прегреат заштита.
Мултифункционален производ, совршен за патување употреба.
Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.
Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.
Лесно да се инсталира - нема потреба да се отсечени голема дупка во панел, овие седат на цртичка и зацврстени со 4 завртки и 8 Изолирани Терминали (обезбедени).
Пакет Се Вклучени
1x Автомобил 12 V Двојна USB Адаптер за Полнач+Voltmeter+запалка приклучок за Приклучоци со Полесни
4x Завртки
8x Изолирани Termina

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
150g
Интерфејс:
USB2.0
Напон:
12V
Бренд Име:
lossmann
Име На Модел:
MY-4G
Објектот Големина:
Должина
Специјални Функции:
полнење panel
Материјал Тип:
ABS
Од Моќ:
240W
Led боја:
Црвена/Зелена/Сина
Вода доказ:
IP68
Материјал:
најлон+метал
Големина:
15*4.2cm
Заштита:
Краток спој / прегреат заштита

Избор на клиент