.

.

40Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 24x11x3mm Жирафа Животинско Pendant Шарм Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS3230

40Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 24x11x3mm Жирафа Животинско Pendant Шарм Цинк Легура се Вклопуваат

DEN 144.00 DEN 199.20

Пристапност
Во достапна форма


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 40pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Жирафа
Големина : 24x11x3mm
Дупка Големина : 2mm
Функција : Pendant
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS3230
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент