.

.

Сребро Искра Теле Гитара Humbucker Нула Плоча Pickguard одговара на Фендер

Сребро Искра Теле Гитара Humbucker Нула Плоча Pickguard одговара на Фендер

DEN 614.00 DEN 689.76

Пристапност
Во достапна форма

Најдобра замена за стариот pickguard
Теле Pickguard x 1
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.00 ќе бидат потребни за испорака.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. (Ве молиме потврдете го димензија цртање за да се потврди објектот ќе се вклопи во вашиот гитара)
Ве молиме имајте во предвид постојат два монтажа завртка дупки околу вратот пикап
Квалитетот е одличен! 8 Pickguard Завртки се вклучени.
Материјал : Пластични, не Метал
На pickguard има пластични заштитни филмови на тоа
Објектот само се вклопува во Мексиканскиот Стандард Фендер Teles, не Squier или било какви други видови на teles направени во Азиските земји.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Ние брод во 2 работни дена . Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Избор на клиент