.

.

inc164 добар квалитет сјајот хартија ласерски сече pop-up свадба покана картичка filigree гроздобер покана маска

inc164 добар квалитет сјајот хартија ласерски сече pop-up свадба покана картичка filigree гроздобер покана маска

DEN 1896.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис
inc164 добар квалитет сјајот хартија ласерски сече pop-up свадба покана картичка filigree гроздобер покана маска
големина : 12.8 cm x 19cm(L x W), прилагодите големина е во ред Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму.. погледнете ја нашата боја картичка ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија Пакет : 25pcs/set Вклучуваат : 50cards, без вметнување, без плик Имајте на ум : постои екстра цена на лентата и тока Примерок
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, T/T, Aliexpress, Запад Унија
Политика За Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима.
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. Пратката да не е слободен. За други courtries, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена.
За Нас
Ние сме професионални свадба покана картичка и роденден картичка производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
За сите персоналните ви благодариме картичка, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
Боја картичка
За редовни клиенти
Ако сте редовни купувачи на нашата продавница, ние ќе сигурни дека ви даде некои попуст кога ќе го поставите цел за втора, трета, четврта време и така натаму....

Главните карактеристики

боја:
бела, жолта, црвена, црвено вино, виолетова, светло сребрена, зелена, сина, темно сина, црна, светло зелена, светло жолта, виолетова, портокалова, темно зелена, шампањ златна, кафеава, сребро, темно виолетова, розова, чоколадо, coffie, злато, небото сино
Големина:
standard size
празник:
Стил:
Фестивали
Музика:
No
Број На Модел На:
INC164
Шема:
Виткање Тип
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
12.8*19cm
MOQ:
50pcs

Избор на клиент