.

.

WZSM НОВИ LCD Видео Кабел за HP DV2000 V3000 V3500 V3600 V3700 V3900 лаптоп P/N 50.4S415.002 50.4S413.001

WZSM НОВИ LCD Видео Кабел за HP DV2000 V3000 V3500 V3600 V3700 V3900 лаптоп P/N 50.4S415.002 50.4S413.001

DEN 345.00 DEN 363.36

Пристапност
Во достапна форма


Сосема Нов висок квалитет на Видео Кабел
Ве молиме проверете ја вашата оригинална лаптоп P/N внимателно пред наддавање.сликата е вистинскиот објект.
Пакетот вклучува : 1 buc лаптоп со Lcd Кабел
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сè уште не't прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
50.4S415.002 50.4S413.001
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент