.

.

Нова мода за Мажи Формално Фустан Одговараат Поставува Свадба се Облекуваат за Одмор мажите Домаќин Одговараат Јакна, Плус Големина (одговараат+панталона) бесплат

Нова мода за Мажи Формално Фустан Одговараат Поставува Свадба се Облекуваат за Одмор мажите Домаќин Одговараат

DEN 2976.00

Пристапност
Во достапна форма


Нова мода за Мажи Формално Фустан Одговараат Поставува Свадба се Облекуваат за Одмор мажите Домаќин Одговараат Јакна, Плус Големина (одговараат+панталона) бесплатен превозот
Специфична големина ве молиме и ние сервисот за контакт : Или големина Остави збор
Испорака
Ние брод преку ЕМС или Кина пост воздух mail,EMS превозот ќе трае околу една недела,кина пост воздух пошта ќе ги преземе за 15-35 дена.ние ќе се обезбеди следење на број откако брод надвор. Можете да ја задржи следење на веб-страницата и поштата webiste на вашата земја.но, некои земји не треба местото да се провери или да не се испорача информации. Ние ќе брод вашата цел колку што е можно побрзо,но не можеме да се контрола на превозот,ние не сме одговорни за задоцнување поради временските услови или од други причини.
Ја/наплата полицијата
Ние ќе двојно проверете секој објект пред брод надвор. Ако ви се неисправни објект или погрешно објект кој не му се допаѓа слика,pls испрати ми слика на објектот што го добив,ние ќе процесот на наплата или ја веднаш штом ќе добиете слики.Стр.S. Сите наши производ слики биле однесени во вид Она што го гледате е она што ќе добиете! Но како разлика на светлината и екранот ефект, таму ќе биде неспоредлив боја сенчење, ве молиме љубезно го разбере!
Повратни информации
Ако сте среќни со нашите производи и услуги,pls ја напушти ПЕТ ЅВЕЗДИ позитивни повратни информации,ние го цениме тоа многу ,ќе оставам истиот да ви! Ако кој било проблем,pls слободно да разговарате онлајн со нас или ни e-mail,ние ќе го поправат проблемот за сигурни.Pls не остави ЕДНА или ДВЕ ѕвезди пред да дојдеме во контакт со нас !!!
TAXS
Цел ќе биде прогласен како подарок или на другите, или пониска вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Во повеќето земји,не постојат такси.СЕПАК, Во одредени земји, ќе мора да плаќаат даноци или давачки за увезените стоки. Понекогаш стоки под одредена вредност, или во одредени категории, не ги зголемат даноците. Правилата се различни во секоја земја.
Ние гарантираме за добар квалитет ,добра цена и добра услуга! ние прифаќаме микс ред со различни предмети,ние се направи трговија на големо и мало и пад на превозот. Слободно разговор ме интернет или е-пошта мене. Ние сме среќни да помогнеме. Ви благодариме за вашето време ! Среќен шопинг! Со нетрпение очекувам да направи долгорочни бизнис со вас

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
nanseehome
Стил:
Повик
Број На Модел На:
1658
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Џерси

Избор на клиент