.

.

4.9 Огромна Големина Елегантен Сребро Позлатен Гроздобер Розова Кристал Кристал Diamante Голем Дар Brooch

4.9 Огромна Големина Елегантен Сребро Позлатен Гроздобер Розова Кристал Кристал Diamante Голем Дар Brooch

DEN 1006.56

Пристапност
Во достапна форма


Сребро Позлатен Кристал Свадба Brooch Pin
Бои Се Достапни : Available :
Сребро+Јасно Кристал ;
Сребро+Различно Обоени Crysta ;
Бронза+Пурпурна Кристал ;
Сребро+Розова Кристал ;
Сребро+Сива Кристал;
На brooch големина е 12.5*5.5 cm прибл
Имајте на ум ова brooch е одлична и во врвот одделение квалитет.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
409C
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Избор на клиент