.

.

ПВЦ 2.5MM2 Празно кабел за напредок

ПВЦ 2.5MM2 Празно кабел за напредок

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма


ПВЦ 2.5 MM2 Празно кабел за напредок
Мека ПВЦ нафта и ерозија отпорни
Обично кабел жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да изберете од 2,5 квадратни маркер цевка.
Но, понекогаш, со цел да се направи ладно-цедените терминал изолирани, можете да изберете една малку поголема цевка од кабел diamete За expamle : Доколку вашиот кабелски жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да го избере 4 плоштад маркер цевка.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
PE
Број На Модел На:
2.5mm2
Тип:
кабел за напредок

Избор на клиент