.

.

3мм*2mm мастило цевка линија мастило снабдување цевка растворувач мастило цевка за DX4 глава за печатење,Ролан Mimaki Mutoh растворувач печатач мали амортизерите

3мм*2mm мастило цевка линија мастило снабдување цевка растворувач мастило цевка за DX4 глава за печатење,Ролан

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма


3мм*2mm мастило цевка линија мастило снабдување цевка растворувач мастило цевка за DX4 глава за печатење,Ролан Mimaki Mutoh растворувач печатач мали амортизерите
Дијаметар :
внатрешен дијаметар : 2mm
надворешен дијаметар : 3мм
Овој тип е една линија
Одговараат за следните модели :
Ролан : FJ-740/540/SJ740/540/SP300/540/SC540
Mutoh : RJ-8000/8100/900 C/1304 E
Mimaki : JV3/JV4/JV22
за Epson : R1800/1900/1390/2400/1100 DX4 печатач

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZCWINJET
Број На Модел На:
SPI-амортизерите цевка
Тип:
Други

Избор на клиент