.

.

7x Нови A/C Пролет Lock & Масло Гориво Линија Климатизација Канал Исклучување Алатка за Брзо Поврзување Ракави, Поставено Одговара За Ford Chrysler

7x Нови A/C Пролет Lock & Масло Гориво Линија Климатизација Канал Исклучување Алатка за Брзо Поврзување Ракави,

DEN 364.00 DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма


Лесно се Прекинува Климатизација Линии и Брзо Поврзување на Гориво Линии
Одговара за Ford & Chrysler Воздух Типтроник. Линија Пролет Заклучување Спојки и за ГВ, Форд и Chrysler брзо се поврзете на Гориво Линии.
Вклучува следните големини :
1/4",5/16",3/8",1/2",5/8",3/4" & 7/8".
*Пакет Вклучуваат : 7 Компјутери, Еден Сет AC Гориво Пренос на Нафта Линија Спојка Брз Исклучите Алатка
Се обрне Внимание : Кина Пост Обичен Мал Пакет нема да се ажурира на следење на информации По извршување од Кина, а понекогаш и други начини на превозот е веројатно да се земе околу 30 дена да се ажурира и покрај тоа што пристигна земјата на дестинација,некои од нашите клиенти се уште може да се добие нивната пакет по 60 дена, па ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот,ние ќе definitly реши проблемот за вас.
1.Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
AC Гориво Пренос на Нафта Линија Спојка Брз Исклучите Алатка
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
одговара за Ford Chrysler
Тип На Објект:
ладилни цевки алатка

Избор на клиент