.

.

2 парчиња Црн Push На Гитара Abalone Топ Кап Купола Копчиња Бас Knob Telecaster Knob

2 парчиња Црн Push На Гитара Abalone Топ Кап Купола Копчиња Бас Knob Telecaster Knob

DEN 372.00 DEN 418.56

Пристапност
Во достапна форма


Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ние брод во 2 работни дена . ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш.2 mm
Вкупна висина : околу 18mm
На дното централна дупка е 6mm кој може да се вклопи во повеќето метрички садови со дијаметар помал од 6mm, овие копчиња не се вклопуваат 1/4" Американски вратило садови
Висок квалитет на копчиња со faultless заврши
Гитара Копчиња x 2
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.00 ќе бидат потребни за испорака. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Избор на клиент