.

.

10 Компјутери Електрична Алатка Резервен Дел 14x8x5mm Моторни Јаглерод Четка 0.55 x 0.3 x 0.2

10 Компјутери Електрична Алатка Резервен Дел 14x8x5mm Моторни Јаглерод Четка 0.55 x 0.3 x 0.2

DEN 195.84

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Име На Производ
Моторни Јаглерод Четка
Јаглерод Големина На Четката (Приближно)
14 x 8 x 5mm/0.55" x 0.3" x 0.2"
Вкупната Должина(Приближно)
3.8 cm/ 1.5"
Секој обид за 10pcs!

Главните карактеристики

Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
Како објаснување
Излезен Напон (V):
Како објаснување
Електрична Енергија Генератор Тип:
Како објаснување

Избор на клиент