.

.

Три Ratels TZ-527 12.7*20cm 1-5 парчиња борба против класици во руската автомобил налепница и decals смешно налепници

Три Ratels TZ-527 12.7*20cm 1-5 парчиња борба против класици во руската автомобил налепница и decals смешно налепници

DEN 55.00 DEN 57.60

Пристапност
Во достапна форма


Три Ratels TZ-527 12.7*20cm 1-5 парчиња борба против класици во руската автомобил налепница и decals смешно налепници Ние ви препорачуваме да се купи 5 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki, 5 shtuk
Тип На Објект:
Налепници
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
12.65cm
Модел:
Број / Писмо
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
20cm
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Име На Модел:
TZ-527
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Три Ratels
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент