.

.

Обичај средоземното море брод позадина mural животинско пингвин кенгур мајмун тв диван дете спална соба дневна соба кафе ресторан

Обичај средоземното море брод позадина mural животинско пингвин кенгур мајмун тв диван дете спална соба дневна

DEN 957.00 DEN 1007.52

Пристапност
Во достапна форма


1 Единица = 1 Квадратен Метар = 10.76 квадратни метри
Ние ви препорачуваме да редоследот според вашиот вистински ѕид големина. Бидете внимателни да нарачате 1 единица која е 1 метар квадратен само, како што тоа е многу мали димензии.
Обичај средоземното море брод позадина mural животинско пингвин кенгур мајмун тв диван дете спална соба дневна соба кафе ресторан
Материјал : Висок квалитет крпа mural без лепак
Го прилагодите според вашиот ѕид големина :
1. Мерка вашиот ѕид димензии : Ширина * Висина = Метар Квадратен / Квадратни Метри
2. Одберете точната количина = погоре мерат квадратен метар / квадратни метри
на пр. Width = 2.8 m Висина = 1.7 m
2.8 m * 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување да 5m 2 .
Ќе треба да се цел количество 5.
Не ни даде ширина и висина на вашиот ѕид, така што ќе може да печати на mural на точни димензии според вашиот ѕид големина.
Answer : ___________________________ Note : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. (Лепак, не е дозволено да брод преку international express услуга.) Боја на ѕвонење може да се разликува поради следи осветлување или осветлување во просторијата. Подолу производ демонстрација е за повикување само. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на една или на двете страни, но тоа нема да влијае на севкупниот во потрага по лепење на ѕидот.
Пратката & Услови Обично пратката ќе се организира во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира како транзит време варира. Нормално транзит време може да биде :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Русија : 30-90 работни дена Има понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Данок : Ние не сме одговорни за царински давачки. Секој увоз на даноци или пријави се на купувачот одговорност.
Важна забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се зголеми двојно проверете го вашето целосно име и презиме и адреса пред завршувањето на вашата исплата. Русија клиенти, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи име, средно име и презиме. Бразил клиенти, ве молиме да се напомене дека ПРОЗОРЦИ времето за испорака е до 20 дена. Ве молиме, напишете ја вашата CPF lipan во вашата нарачка. Саудиска Арабија клиенти, ве молиме да ни остават копија од лична карта. Германски клиенти ве молиме дај ни вашиот EORI број ако сакате да брод преку "Федекс".
Контакт со нас на : Пратката штета или транспортни оштетувања мора да бидат пријавени во рок од 3 работни дена од денот на пратката предадена. Се чувствуваат слободни да контакт кога имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори побрзо.
Враќање : Во случај да сте го добиле на неисправни или погрешно објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за наплата или замена за нова. Објектот мора да се врати во неговата оригинална неискористени состојба, и мора да биде во оригинална амбалажа. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Повратни информации : Ние зависи од задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе високо го цениме ќе контактирајте со нас пред да замине повратна информација, ако не се задоволи со предметот или на шопинг искуство. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши ова прашање.

Главните карактеристики

Димензии:
Квадратен Метар
Функција:
Мувла-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
Ангел Град
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство

Избор на клиент