.

.

12 Компјутери Комплет Jade Magneto Гел Боја Гелови 2017 Мода Мачка Очи Gelpolish Дизајн Салон за убавина Популарни Гел за Нокти Помине Брза Испорака

12 Компјутери Комплет Jade Magneto Гел Боја Гелови 2017 Мода Мачка Очи Gelpolish Дизајн Салон за убавина Популарни

DEN 1878.00 DEN 2683.20

Пристапност
Во достапна форма


1.Пакет листата :
1)1 Lot=12 Color гел Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 2.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . 3.Производ Функција: Совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 12 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12 компјутери/многу
Број На Модел На:
УВ Гел
Бренд Име:
lvmay
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
12 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент