.

.

50Pcs Мешани Цвет и Лист Сликарство Дрво 2 Дупки Копчиња за Шиење DIY Scrapbooking 9OBF

50Pcs Мешани Цвет и Лист Сликарство Дрво 2 Дупки Копчиња за Шиење DIY Scrapbooking 9OBF

DEN 56.00 DEN 74.88

Пристапност
Во достапна форма

50 Компјутери Мешани Цвет и Лист Сликарство Дрво 2 Дупки Копчиња за Шиење DIY Scrapbooking
Спецификации :
Круг на дизајн, боја лист сликарство patterm, посебни и трендовски.
Multicolor дрвен материјал, заврши со исклучителна изведба.
Добар избор за шиење, занает, облека, торба, scrapbooking, итн.
Тип : Копче
Количина : 50 Компјутери
Материјал : Дрво
Облик : Тркалезна
Стил : Flatback
Боја : Multicolor, по Случаен избор
Карактеристики : 2-Дупки, Цвет и Лист Сликарство, DIY Scrapbooking
Големина(Кол x T) : 2cm x 0.2 cm/0.79" x 0.08" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Бојата и моделот на објектот ќе бидат испратени од страна на случаен избор.
Пакетот Вклучува :
1 x 50 Pcs Копчиња

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
13252
Пакетот Вклучува:

Избор на клиент