.

.

Висок Квалитет 2017 Најновите Модни Жените е Поместена Zip Фитнес Удобност Лесна Racerback Водат Дами Блузи Градници Shockproof

Висок Квалитет 2017 Најновите Модни Жените е Поместена Zip Фитнес Удобност Лесна Racerback Водат Дами Блузи Градници

DEN 202.00 DEN 243.36

Пристапност
Во достапна форма


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.43"
L Одговара За 85 B 85 C 90 B 90 C Под Биста : 88-100 cm/34.07"
М Одговара За 75 C 75 D 80 B 80 C Под Биста : 82-90 cm /32. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Објектот Вклучува : 1 X женски Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Висок Квалитет 2017 Најновите Модни Жените е Поместена Zip Фитнес Удобност Лесна Racerback Водат Дами Блузи Градници Shockproof
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Polyamide & Памук & Spandex
Бои : Сина/Роуз/Сива/Зелена/Виолетова
Стил : Целосна Покриеност Градник / Wirefree,Џогирање Компресија Baselayers Термички Кошула Врвот Јога Спортски Градник
Куп Целосна Покриеност : Целосна Покриеност
Големина : S,M,L
S Одговара За 70 B 70 C 75 B 75 C Под Биста : 75-84 cm /29.37"
Нето Тежина : (Приближно) 87g-105g
Answer : ___________________________ Note :
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.

Главните карактеристики

Бендови Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Поместена
Затворање Тип:
Никој
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Бренд Име:
COCKCON
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
градник врвот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Куп Форма:
Полна Чаша
Декорација:
Никој
Бои:
Сино,Роза,Сива,Зелена,Виолетова

Избор на клиент