.

.

Мажите Облека Кимоно Yukata Пижами Памучни Мека Јапонски Bathrobe Gown Nightwear Остава Печати Нова Мода 904-872

Мажите Облека Кимоно Yukata Пижами Памучни Мека Јапонски Bathrobe Gown Nightwear Остава Печати Нова Мода 904-872

DEN 883.00 DEN 1103.52

Пристапност
Во достапна форма


Мажите Облека Кимоно Yukata Пижами Памучни Мека Јапонски Bathrobe Gown Nightwear Остава Печати Нова Мода
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Градите
Должина На Ракав
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
М
103.0
40.6
118.0
46.5
61.0
24.0
L
106.0
41.7
122.0
48.0
62.0
24.4
Ве молиме имајте на ум ова е во Азија големината, помала од велика БРИТАНИЈА големина.Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето на купувачите.
Овој објект е за едно кимоно.
Боја : сина, бела
Материјал : памук
Големина : M, L
SKU : 904-872 mw

Главните карактеристики

Големина:
M, L
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Sleeve Должина(cm):
61cm/24
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
904-872
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
udarnik
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Сина, Бела
Големина:
M, L

Избор на клиент