.

.

4PCS EIZZ 24K Злато Позлатен Машки РКА Приклучок Конектор За HIFI Аудио ЗАСИЛУВАЧ ТВ Приемник DVD DIY Тефлон Изолатор

4PCS EIZZ 24K Злато Позлатен Машки РКА Приклучок Конектор За HIFI Аудио ЗАСИЛУВАЧ ТВ Приемник DVD DIY Тефлон

DEN 2376.00

Пристапност
Во достапна форма


Бренд нови високо крајот EIZZ машки РКА приклучок
Материјал на тело : phosphor бронза,полиран, 24 K злато позлатен (дебелина : 3u")
Материјал на контакт pin : Tellurium бакар, 24 K злато позлатен(дебелина : 3u"))
Материјал на изолатор : Тефлон (PTFE)
Материјал на shield/корица : Месинг, хром позлатен
Max. кабел со дијаметар : 9mm
Вкупна должина : 44.8 mm
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Главните карактеристики

Бренд Име:
QZET
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
No
Број На Модел На:
EZ-203

Избор на клиент