.

.

1 Buc Пролет Лето двострани Плажа Кофа Капи За Жените Бренд Крајбрежје Сонцето Блок Виткање Памук Возрасни Капи 4 Бои 8573

1 Buc Пролет Лето двострани Плажа Кофа Капи За Жените Бренд Крајбрежје Сонцето Блок Виткање Памук Возрасни Капи

DEN 323.04

Пристапност
Во достапна форма


големина на : Глава обемот 58 cm, слободни големина
гребенот:широк 9 см,h ave бура јаже
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално .
· Во други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кофа Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Топ Тип:
Станот
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
8573
Материјал:
Памук

Избор на клиент