.

.

Црвено 4mm*15 милиони Синтетички Јаже,Off Road Јаже,Kevlar Крик Кабел,АТВ Крик Линија,Забавува Јаже Автомобил

Црвено 4mm*15 милиони Синтетички Јаже,Off Road Јаже,Kevlar Крик Кабел,АТВ Крик Линија,Забавува Јаже Автомобил

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

Црвено 4mm*15 милиони Синтетички Јаже,Off Road Јаже,Kevlar Крик Кабел,АТВ Крик Линија,Забавува Јаже Автомобил 1)Боја : Црвена, исто така можете да изберете и други бои,само кажи ми откако ќе се направи со цел,како што се сина,зелена,црвена,сива,портокалова 2)Просечна Кршење Сила : 2000 кг 3)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку 4)Лесно да се види бои на располагање 5)Големина : 4mm*15 милиони 6)се Вклучени делови : еден напрсток 7)ЗАБЕЛЕШКА : ние, исто така, може да обезбеди hawse fairlead и грабне блок. 8)количина : 1*крик линија 9)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам да haveing долгорочна соработка со вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
15m
Име На Модел:
4mm
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.18kg

Избор на клиент