.

.

Топла Новите Модни Секси Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Особено Женски Порибување на Црна, Сива боја Бела 2017 женски Чорапи

Топла Новите Модни Секси Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Особено Женски Порибување на Црна, Сива боја

DEN 40.00 DEN 56.64

Пристапност
Во достапна форма

Топла Новите Модни Секси Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Порибување на Коленото Високи Чорапи Жените Солидна Боја Чизми Женски Чорапи Секси Коленото Чорапи Топло Порибување Памучни Чорапи корејски Жените Чорапи Потенки Црна, Сива боја Бела 2017 Особено Капка Превозот Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Материјал : C otton
Тежина : 68g
Чорапи Должина : 52 CM
Answer : ___________________________ Note : Бои ќе бидат различни од страна на секој монитор и компјутер , ве молиме контактирајте ме ако има било какви проблеми,ви благодариме
Боја : Црна.Lihgt Сива Боја.Темно Сива Боја.Бела
По вашата исплата е завршена. Ве молиме да ни кажете боја сакате. Инаку ние ќе испрати Случаен да U.
Пакет Содржина :
1 Пар Ново Мода Секси Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Порибување Потенки (Без Мало Пакување)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Чорапи
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Дебелина:
Дебели
Објектот Должина:
52CM
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Боја Стил:
Природна Боја
Должина:
боја:

Избор на клиент