.

.

HIMSTAORY Сребрена /Црвена НОВА Свадба, Матурска Булчински Деверуша Кристал Превез Тиара Круна Принцеза Церемонија

HIMSTAORY Сребрена /Црвена НОВА Свадба, Матурска Булчински Деверуша Кристал Превез Тиара Круна Принцеза Церемонија

DEN 252.00 DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма


Сите ред ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информации во продавница.Цена на производот вклучува превозот надомест . Детали за производот
1)Ние сите предмети се за вистинска снимање; Како stricktly на технологијата, прикажување, светлина, од еколошки причини ,бојата на производи може да биде мало отстапување феномен,се надевам дека може да се разбере . 2)За големини на производи ,како што се мери од страна на Страна,тоа ќе го имаат 1-3cm разлика . Испорака Детали за цел value > $200 бесплатен превозот преку ARAMEX ,SF,EMS,DHL, или други изразат испорака Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро,понекогаш и ние ќе го избере побрз начин да брод од,различни од она што го одбереш.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа! 1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Време на испорака може да потрае подолго време во текот на сезоната за одмор. 3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот .Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме контактирајте со нас ако не rerceive во рок од 30days., јас ќе ви одговори во рок од 12ч.
Повратни информации :
ние ќе бидат високо ценети ако може да ни остави позитивен фидбек.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде негативен фидбек.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Ако имате било какви проблеми пред исплата,можете исто така да ни оставите порака,нашата служба за корисници ќе ви одговори назад во рок од 12 часа. Политика на враќање, ако сакате да се вратите, ве молиме имајте на пакет,капки и моите нови производи. Некои Проблеми На накит се инкрустирани со кристал или кристал .По долго време на испорака ,некои камења може да падне.можете да лепак ги врати брзо.Ви благодариме~

Главните карактеристики

Метална боја:
Црвена, Бела
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FS003
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
HIMSTORY
боја:
Бело и Црвено , можат да изберат
Големина:
APROX 125*43*42mm
Материјал:
Кристал Rhinestones и алуминиумски
Пакување:
opp
ОЕМ:
Поздрави
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Свадба Партија фестивал подарок
Тип:
моден чешел косата
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Избор на клиент