.

.

За iPhone 5 5S 5SE 6 6S 7 Плус Случај Злато Bling Paillette Кожа Јасно Меки Силиконски Fundas Покривајте Телефонот Случаи Тенок Гума Луксуз

За iPhone 5 5S 5SE 6 6S 7 Плус Случај Злато Bling Paillette Кожа Јасно Меки Силиконски Fundas Покривајте Телефонот

DEN 85.00 DEN 107.04

Пристапност
Во достапна форма


Продажба на Точки>>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Apple i Phone 5 5s 6 6s 7 Плус [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума [Боја] : Злато, Сребро Сина, Розова [Функција] : Glitte Bling Sequin + Јасно Транспарентен + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен [Стил] : Луксузни Модни Гроздобер Ретро Стилски Мобилен Телефон Случај Покрие Capa Школка [Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорни се Откажат брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред.Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
Ние секогаш сме загрижени за секој клиент и сакам да се обезбеди сите е целосно задоволни со секое купување од нас. тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Драг пријател! Ние нудиме на големо бизнис. Ако ви се купат на големо,ве молиме контактирајте ме!
Почитувани Бог! Ве молиме оставете пет ѕвездички повратни информации за нашите,која ќе обезбеди најдобра услуга и добар квалитет на производ за вас.

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s Пие, За iPhone 7, За iPhone 7 Пие
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For iPhone 5 5S SE 6 6s 7 PIus
дизајн:
Геометриски
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
TUMI.Ново
Големина:
coque funda carcasa capa caja cover case for iPhone 6 Plus 5SE
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
боја:
Злато Siliver Сина, Розова Како Слики Прикажани
Продажбата на начин:
трговија на големо & мало
Функција во еден:
Мека TPU Гел Гума + Јасно / Транспарентен / Кристално
Функција два:
Bling Сјај + Сјај Sequin Кожата + Ултра Тенок
Стил:
Луксузни Модни Гроздобер Едноставна Трајни Мобилен Телефон Случај Покрие Школка

Избор на клиент