.

.

НА COOLMIND Жените Т Кошули Schrodinger на Мачка Биг Бенг Теоријата Памук Кратко Sleeve O-вратот Дама Блузи Tees Памук маица

НА COOLMIND Жените Т Кошули Schrodinger на Мачка Биг Бенг Теоријата Памук Кратко Sleeve O-вратот Дама Блузи Tees

DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма

ЖЕНИ, T-SHIRT
100% Памук
Еко-пријателски печатење
Висок Квалитет
УДОБНО
Мери со различни лице може да има 1-3cm разлика.
Азија големина,ве Молиме изберете во поголем големина од вообичаениот големина
НА COOLMIND Жените Т Кошули Schrodinger на Мачка Биг Бенг Теоријата Памук Кратко Sleeve O-вратот Дама Блузи Tees 100% Памук маица

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
НА COOLMIND
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
WOT-01130
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
не бе

Избор на клиент