.

.

5 метри 12cm исклучување white/black Пенливи sequins кабелот Билатерални чипка намали акцент мотив свадба превез

5 метри 12cm исклучување white/black Пенливи sequins кабелот Билатерални чипка намали акцент мотив свадба превез

DEN 1392.00

Пристапност
Во достапна форма


5 метри 12cm исклучување white/black Пенливи sequins кабелот Билатерални чипка намали акцент мотив свадба превез
Материјал : p olyester
Ширина : 12cm
Пакување : цената е за 5yard.
1 двор = 0.91 метар
Боја : pls се погледне на слики
Имаме и други типови на ткаенини, добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу! Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
12cm
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент