.

.

10PCS сребрен финиш 4mm Врвен квалитет Обичен Метал Коса Headbands со директно завршува на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС

10PCS сребрен финиш 4mm Врвен квалитет Обичен Метал Коса Headbands со директно завршува на nickle слободни и

DEN 614.40

Пристапност
Во достапна форма

време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS2613
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Метал

Избор на клиент