.

.

Персоналните Метал Велосипед Keychain Тока Подарок

Персоналните Метал Велосипед Keychain Тока Подарок

DEN 42.24

Пристапност
Во достапна форма


Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .
Драг пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќе-траен сјај. Нашата фабрика се направи директна продажба , нудиме најдобра цена.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Откако ќе го поставите цел, ние ќе процес што е можно поскоро и да ја испратите во рок од 1-3 дена.
Пад на Превозот Можеме да испратите објекти директно до вашиот царината,ако имате било какви проблеми или прашања,како што се декларација,пакување и така натаму,ве молиме оставете порака до нас кога ќе поставите вашата нарачка,ние ќе се потрудиме да ви обезбеди најдобар квалитет на услуга! Совети Што цената на секој производ е многу ниска и добивката не се многу мали, ако вашата цел е под $7,ние мора да брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој ги зема 20-60 дена да се стигне и не може да се следи.
Ако сакате да ја имаат вашата нарачка(

Главните карактеристики

Бренд Име:
Adojewello
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
shpe:
мажите на велосипед
Спецификации:
41*35*3мм

Избор на клиент