.

.

38x22mm(100pcs/многу ), златен праска боја, кристално лустерот приврзоци/кристал завеса приврзоци

38x22mm(100pcs/многу ), златен праска боја, кристално лустерот приврзоци/кристал завеса приврзоци

DEN 1922.00 DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма


Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоци
облик : tear drop
големина : 38x22mm
бои : златна праска
пакување : 1 ТОРБА = 100 КОМПЈУТЕРИ
ниво на квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИ
Употреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .

Главните карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
is_customized:
yes

Избор на клиент