.

.

Петар рен Дијамант сликарство DIY Занаети целосна Дијамант везови Животни 3d плоштад мозаик Извезена со rhinestones Рипка Мачка

Петар рен Дијамант сликарство DIY Занаети целосна Дијамант везови Животни 3d плоштад мозаик Извезена со rhinestones

DEN 248.00 DEN 318.24

Пристапност
Во достапна форма

По-продажбата на услугата : На сите производи што се продаваат се ригорозно да се тестираат. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.Реална слика (задоволат побарувачката)
4. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние и ветуваме на : ние ќе ви ги даде најдобра услуга, вашето задоволство е најголемата мотивација за нашата работа. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ви благодарам многу. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас.
Добредојдовте на Петар рен Продавница
Петар рен Дијамант сликарство DIY Занаети целосна Дијамант везови Животни 3d плоштад мозаик Извезена со rhinestones Рипка Мачка
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Детали : 100% Целосна покрие мозаици со слика
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамант
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Превоз : Нашите производи се од Кина.

Главните карактеристики

Големина:
25x20cm paper bags, 35x25cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50x40cm Color box, 60x45cm Color box, 65x50cm Color box, 80x60cm Color box, 100x75cm Color box
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Петар рен
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали :
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата :
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Погодни За :
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок За :
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Нумерирање :
773124
Дијамант големина на :
0.25 cm*0.25 cm
Име :
Златна Рипка & Cat
Детали :
100% Целосна покрие мозаици со слика
Пакети на дијамант :
Секоја торба број 210-240piece
Повеќе големината атрибути :
Изберете да кликнете на било која големина

Избор на клиент