.

.

3pcs/многу боја опции Fiberglass windproof 5times црна слој против УВ parasol џеб мини виткање daisy печатени чадор

3pcs/многу боја опции Fiberglass windproof 5times црна слој против УВ parasol џеб мини виткање daisy печатени

DEN 4990.00 DEN 9072.00

Пристапност
Во достапна форма


Дел од Работилницата
Правење Чадори' Постапка
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Боја По Избор.
Гаранција &Одржување :
Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.Капка превозот е дозволено. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.)
Customerized
Маса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се Добредојдени
Начин На Плаќање
L/CT/T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)
Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итн
Примерок Полнење
Според прилагодено дизајн
Примерок Leadtime
околу 7~10 работни дена
Кориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.
2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. обложено цевка,круг,70 T окно
-Fiberglass рамка&ребра-8 ребра fiberglass suporter,
-Анти- ' рѓа,анти-громот, Висока температура отпор и мраз
-Транспарентно акрилик безбедно тркач& ABS копчето
-8ribs,џеб&торба чадори
-Windproof-ВОЛ стил
Се справи со
Мини гума се справи со најлон јаже
Совет
Црна германски никел совети
Капа
Појавување на боја ABS ззп/Врвот со авто-ткаенина цвет круна
Ferrule N/A
Топ Ткиво
Авто-ткаенина Ткиво
Hangtag
N/A
Рака
2cm Само-ткаенина рака со црн никел копче/студ
Цевки Обратна hemming
Imprinting Целосна печатење(Ѕвезденото Небо&Универзална Простор)
Торбичка/Кутија
Чиста сомот торбичка со најлон јаже/ Исклучителен подарок кутија
Тежина
375g(G.
Отворете дијаметар : 94cm/103cm
Полу-Лак : 540mm.
На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 - 5 дена.
6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.
Објектот
21.
Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Offline трансакција&Оем маса товар на производството е дозволено,формално&легитимен фабрика бизнис!
5.Don ' t use други тело усогласување.
Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат
фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.Лак : 117cm/109cm
Затворена должина : 28cm ширина : 6cm
N.Сликата е ткаенина боја постојат малку поинаква со оригинални чадори,ве молиме љубезно според материјалот објект на чадори. : 350g
Ткаенини
210 T Најлон Црна Слој 5 патиНадвор
Daisy&Тенок Цвет&Целосна Ѕвезди - Внатре Печатени
UPF>50+,УВА
Рамка
-Три пати,рака отворен,8mm алуминиум -elec.Маса товар(MOQ 500pcs),цената се преговара!
4.
4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Производот:
Рекламирање Чадор/Подарок Чадор
Големина:
XXL
Материјал:
Алуминиум Цевка
Функција:
Сите во 1
Бренд Име:
Дожд Покрив
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
CU-Л-H001
is_customized:
Yes
дизајн:
Тенок цвет&Daisy&Целосна Ѕвезди
Боја:
црна слој 5 пати
fuction:
Анти-УВ

Избор на клиент