.

.

Бесплатен Превозот на домашни Миленичиња Облека ноќта на Вештерките Тиква Одговараат на Куче Облека Наметка Кутре Грб Маска Покаже Есен/Зима XS/S/M/L

Бесплатен Превозот на домашни Миленичиња Облека ноќта на Вештерките Тиква Одговараат на Куче Облека Наметка Кутре

DEN 273.00 DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма


Бесплатен Превозот На Домашни Миленичиња Облека Ноќта На Вештерките Тиква Одговараат На Куче Облека
Наметка Кутре Грб Маска Покаже Есен/Зима XS/S/M/L
Големина На Табелата :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1. Сите Се Плати (Зачувам) 2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации.
Банкарски трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вас вкупно за банкарска трансакција на плаќање.
1. Вашиот објект ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Мол 5 работни денови по добивањето на средствата избришани.
2. Ќе примите објектот треба да се земе 15-45 работни денови. Ако сакате да знаете следење на информации,
добредојдовте да контактирате со нас.
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот, но ќе треба да контактирате со нас
во рок од 7 дена и се врати во рок од 10 дена од денот сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење
број.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
Ако сте примиле објектот и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако имате било какви
проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PAWZ Патот
Материјал:
Памук
Сезоната:
Зима Пролет
Шема:
Цврста
is_customized:
Yes

Избор на клиент