.

.

за HYUNDAI 2012-2013 година Elantra LED Лента Главата Светилка TLZ

за HYUNDAI 2012-2013 година Elantra LED Лента Главата Светилка TLZ

DEN 17472.00 DEN 19199.52

Пристапност
Во достапна форма


Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба. Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1.
Тоа е лесно да се инсталира. Кога ќе го вклучите ниска зрак на слаба светлина ќе светне. Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
1. Па таму ќе биде 4 светла заедно.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто.
Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод. Површината стврднување третман
3.
Тоа е игра и приклучокот. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка 2 ПАРЧИЊА/картон). Примачот Име И Презиме :
2. Стил : LED Глава Светилки. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Боја : Црна Домување. Сите овие главата светилки ние го носат во моментов се инсталирани со Халоген сијалица во неговата висока зрак; И таму не е сијалица во својата ниска зрак, или затоа што производителот ги остава дека опции за купувачи. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7/D2 H Модел; Висок Зрак Сијалица Тип : H1 Модел. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Овие главата светилки се дизајнирани за Левата рака диск. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува. Ве молиме контактирајте ме.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел.
И тоа може да се обезбеди многу повеќе спаси возна состојба. Телефон за контакт Бр.
Предност :
1. И тоа е, исто така, OK (ок) за Десната рака диск. Надградите вашиот возило со racing изглед. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над тоа. Телефон за контакт Бр. Состојба : Нова(само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење). Директна замена. Единствената разлика е во светлината на моделот. Тоа значи малиот зрак проектор леќа е bi xenon проектор леќа.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Домување е донесен УВ третман
2. И тие можат да изберат да инсталирате со Халоген сијалица или HID Xenon сијалица. Кога ќе го вклучите здраво зрак, високиот зрак и ниска зрак светлина до заедно како висока светлина. Главата светилки имаат проектор објективот и светлината ќе биде добро фокусирани.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
elantra md
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Elantra
Година:
2011-2013
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
11kg

Избор на клиент