.

.

На руски Кукли Пурпурна 20Pcs рачно изработени Кина Керамички Порцелански Мушка Приврзоци Накит Монистра Наоди Додатоци

На руски Кукли Пурпурна 20Pcs рачно изработени Кина Керамички Порцелански Мушка Приврзоци Накит Монистра Наоди

DEN 329.00 DEN 373.92

Пристапност
Во достапна форма

Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Fed EX/DHL, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Fed EX/DHL ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Материјал : керамички
Големина : 22*14mm
Дупка : 2mm
Тежина : 3.5 g/парче
MOQ : 20pcs
боја : виолетова
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
0.5 MM*80 M/Еез 10 Pcs Еластична Гума Жици Јажиња Beadings Акрилик Канапи Накит Наоди/Фитинзи US$ 8.77 - US$ 9.99 /многу
10 парчиња / многу
0.4-1.0 MM Многоцветни Акрилик Канапи Beading Жици Јажиња Накит Наоди/Компоненти US$ 6.77 - US$ 8.77 /многу
10 парчиња / многу
0.2/0.3/0.38/0.45 MM 100/Еез 5 Pcs Црна Бакарни Јажиња, Канапи Челични Жици Beading Жица Накит Додатоци US$ 8.77 - US$ 9.99 /многу
5 парчиња / многу
0.5 MM*13 M Еластична Гума Жици Јажиња Beadings Акрилик Канапи Накит Наоди/Фитинзи US$ 7.77 - US$ 9.77 /многу
10 парчиња / многу
0.2-0.8 MM Риба Жици Јажиња Beadings Акрилик Канапи Накит Наоди/Фитинзи US$ 8.77 - US$ 10.77 /многу
10 парчиња / многу
0.4-1.0 MM, Бела Јасно Акрилик Канапи Beading Жици Јажиња Накит Наоди/Компоненти US$ 6.77 - US$ 8.77 /многу
10 парчиња / многу
0.2/0.3/0.38/0.45 MM 100/Еез 5 Pcs/Многу Бела Бакарни Јажиња/Кабли Челични Жици Beading Жица Накит Додатоци US$ 8.77 - US$ 9.99 /многу
5 парчиња / многу
0.3/0.38 MM 10 M/Еез Мешавина Боја Метални Челични Жици Beading Жица Накит Наоди Бакарни Јажиња/Кабли US$ 10.59 - US$ 12.99 /многу
20 парчиња / многу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Керамички
Надворешниот Дијаметар:
22*14mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
3.5g/piece
Број На Модел На:
2070
Пакување:
OPP вреќа
боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
22*14mm

Избор на клиент