.

.

2 парчиња Компатибилни, Мастило Кертриџ За Lexmark17 27 Црна и Боја За Z500 Z510 X1100 X1150 X1270 X2250 X75 Z13 Z23 Z34 Z515 Z517

2 парчиња Компатибилни, Мастило Кертриџ За Lexmark17 27 Црна и Боја За Z500 Z510 X1100 X1150 X1270 X2250 X75

DEN 855.00 DEN 950.40

Пристапност
Во достапна форма


Compatibel за
Боја
Количина
Капацитет
#17 - 10 N0017
Црна
1
20ml #27 - 10 N0027
CMY
1
15ml Компатибилен Lexmark 17 27 мастило кертриџ За принтер модел : X1250 X1270 X1290 X2270 X2240 X2250 X72 X74 X75 X1100 X1110 X1130 X1140 X1150 X1160 X1160 X1170 X1195 X1190 X1195 X1240 Z601 Z602 Z603 Z605 Z611 Z612 Z613 Z614 Z615 Z617 Z640 Z645 Z647 Z33 Z34 Z35 Z35 LE Z35t Z500 Z510 Z513 Z515 Z517 Z600 i3 1200i M700 Z13 Z23 Z23e Z24 Z25 Z25 L Z25 LE Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
Z13 Z23 Z34 Z515 Z517
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
MPN:
Компатибилен Lexmark #16 / #26
Модел На Печатач:
X1250 X1270 X1290 X2230 X2240 X2250
X1160 X1170 X1180 X1185 X1190:
X72 X74 X75 X1100 X1110 X1130 X1140 X1150 X1155
X1195 X1240 Z601 Z602 Z603:
Z605 Z611 Z612 Z613 Z614 Z615 Z617 Z640 Z645
Z647 Z33 Z34 Z35 Z35LE Z35t:
Z500 Z510 Z513 Z515 Z517 Z600 i3 1200i M700
Z13 Z23 Z23e Z24:
Z25 Z25L Z25LE

Избор на клиент