.

.

Вафли Памучни Бањарки памук, вафли бања облека

Вафли Памучни Бањарки памук, вафли бања облека

DEN 1336.00 DEN 2303.04

Пристапност
Во достапна форма


детали за производот
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА ГРАДИТЕ РАКАВ SHOUDER ПРЕПОРАЧУВАМЕ ТЕЛО ВИСИНА S 100 105 48 42 145-160 см М 110 110 51 45 155-170 cm L 120 120 56 50 165-180 cm XL 125 125 60 56 170-185 cm
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
s8345
Сезоната:
Лето
Ткаенина Тип:
Вафли
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Материјал Состав:
вафли памук
облека дизајнерски детали:
Applique
долго здолниште:
медиум здолниште
Ткаенини:
Плетени
компонента содржина:
над 95%
Дебелина:
стандардна дебелина

Избор на клиент